0

اخبار روز / اخبار ورزشی

باتیستا: بدشانس بودیم و گل نزدیم + بوفون: رونالدو مقابل دروازه یک قاتل است! – مدرسه شطرنج

فروردین ۱۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۶ ق.ظ توسط

ورزش سه: مگنو باتیستا در پایان دیدار با گسترش فولاد گفت: بازی سختی بود؛ گسترش تیم خیلی خوبی است ولی ما بهتر کار کردیم اما از موقعیت‌هایمان بهره کافی نبردیم و گل نزدیم

او ادامه داد: با وجود اینکه صنعت نفت بهتر بازی کرد ولی شانس هم نداشتیم؛ مشکلی وجود ندارد و امیدوار هستیم در بازی بعد مقابل پیکان نتیجه لازم را بگیریم.

ورزش سه: مگنو باتیستا در پایان دیدار با گسترش فولاد گفت: بازی سختی بود؛ گسترش تیم خیلی خوبی است ولی ما بهتر کار کردیم اما از موقعیت‌هایمان بهره کافی نبردیم و گل نزدیم.

هافبک صنعت نفت اضافه کرد: سه سال در گسترش فولاد بازی کردم و خیلی این تیم را دوست دارم؛ همه چیز در گسترش فولاد خوب است و از آنها ممنون هستم.

——————-

ورزش سه: رونالدو در ۵ جدال مقابل بوفون ۷ بار دروازه او را باز کرده و حالا در آستانه دیدار یوونتوس و رئال مادرید، بوفون ستاره پرتغالی را قاتل دروازه ها توصیف کرده است
من فکر می کنم رونالدو در سالهای اخیر نشان داده که بسیار باهوش است؛ زیرا شیوه و سبک بازی خود را عوض کرده است. رونالدو مقابل دروازه یک قاتل است و عملکرد او همیشه تمام و کمال بوده است.”

بوفون گفت: “در طول زمان، رونالدو آموخته است که چگونه شرایط خود را به عنوان یک ورزشکار بهبود بخشد. به عنوان یک بازیکن علی رغم احترام به گذشته او، رونالدو حالا انرژی کمتری مصرف می کند.

رونالدو انسانی عملگراست و من او را تحسین می کنم؛ زیرا همیشه عملکرد و صحبت هایش شفاف و روشن بوده است.

ورزش سه: رونالدو در ۵ جدال مقابل بوفون ۷ بار دروازه او را باز کرده و حالا در آستانه دیدار یوونتوس و رئال مادرید، بوفون ستاره پرتغالی را قاتل دروازه ها توصیف کرده است.

برچسب‌ها, , , ,

پاسخ دهید