0

اخبار ورزشی / اقتصادی

برتری ایران مقابل سیرالئون در نیمه نخست + لغو طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران از ۲۸ اسفند – مدرسه شطرنج

اسفند ۲۶, ۱۳۹۶ در ۹:۱۵ ب.ظ توسط

خبرگزاری تسنیم: دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و سیرالئون از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که نیمه نخست این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود تیم ملی کشورمان خاتمه یافت
تیم ملی فوتبال کشورمان در نیمه نخست این دیدار با ترکیب حامد لک، رامین رضاییان، محمدرضا خانزاده، روزبه چشمی، سعید آقایی، امید ابراهیمی، علی کریمی، احمد عبدالله‌زاده، امید نورافکن، علی قلی‌زاده و کاوه رضایی به میدان رفت.

محمدرضا خانزاده (۱۴)، علی قلی‌زاده (۱۶) و کاوه رضایی (۳۵) گل‌های ایران را در نیمه اول این دیدار به ثمر رساندند.

خبرگزاری تسنیم: دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و سیرالئون از ساعت ۱۵:۳۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که نیمه نخست این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود تیم ملی کشورمان خاتمه یافت.

——————-

خبرگزاری فارس: همچون همه ساله و با تصمیم مسئولان پلیس راهور، قرار است دوربین‌های طرح ترافیک و زوج فرد در روز ۲۸ اسفند خاموش شود
خبرگزاری فارس: همچون همه ساله و با تصمیم مسئولان پلیس راهور، قرار است دوربین‌های طرح ترافیک و زوج فرد در روز ۲۸ اسفند خاموش شود.

خاموش بودن دوربین‌های طرح ترافیک و زوج و فرد از آن جهت انجام می‌شود که مسافران نوروزی شهر تهران برای تردد مشکل و مسئله ایی نداشته باشند.

بر پایه این گزارش، آخرین زمان فعالیت‌ دوربین‌های طرح ترافیک و زوج و فرد ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه ۲۸ اسفند ماه خواهد بود.

قرار است دوربین‌های طرح ترافیک و زوج و فرد بعد از یک بازه زمانی ۱۴ روزه در ساعت ۶:۳۰ صبح سه‌شنبه ۱۴ فروردین ماه مجدداً روشن شود؛ بدین ترتیب در معابر تهران ۱۴ روز دوربین‌های طرح ترافیک خاموش خواهند بود.

برچسب‌ها,

پاسخ دهید