0

اخبار روز / توپ و تور

بلیزرز و وریرز حریفان خود را شکست دادند + صحبت از افت رئال مادرید و رونالدو خنده‌دار است – مدرسه شطرنج

آذر ۴, ۱۳۹۶ در ۵:۱۱ ب.ظ توسط

خبرگزاری تسنیم: تیم های پورتلند تریل بلیزرز و گلدن استیت وریرز، حریفان خود را در لیگ NBA شکست دادند.

در دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا موسوم به NBA، تیم گلدن استیت وریرز با ۲۷ امتیاز  کلی تامپسون و ۲۴ امتیاز و ۸ ریباند کوین دورانت بر میزبان خود سان آنتونیو اسپرز غلبه کرد
در دیگر بازی امروز که در سالن «مودا سنتر رز کوارتر» برگزار شد، تیم  پورتلند تریل بلیزرز با نتیجه ۱۱۳ بر ۱۱۰ میهمان خود لس آنجلس لیکرز را شکست داد. نتیجه این بازی تا ثانیه های پایانی، ۱۱۰ بر ۱۱۰ مساوی بود.

در حال حاضر، تیم بوستون سلتیکس، صدرنشین کنفرانس شرق و تیم لس آنجلس کلیپرز در صدر جدول کنفرانس غرب هستند.

خبرگزاری تسنیم: تیم های پورتلند تریل بلیزرز و گلدن استیت وریرز، حریفان خود را در لیگ NBA شکست دادند.
در دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا موسوم به NBA، تیم گلدن استیت وریرز با ۲۷ امتیاز  کلی تامپسون و ۲۴ امتیاز و ۸ ریباند کوین دورانت بر میزبان خود سان آنتونیو اسپرز غلبه کرد. این بازی با حساب ۱۱۲ بر ۹۲  به سود وریرز به پایان رسید.

——————-

ورزش سه: ویتولو، ستاره لاس پالماس ادعا کرد که صحبت از افت رئال مادرید و رونالدو خنده دار است.

 امشب رئال مادرید در شرایطی به مصاف لاس پالماس می رود که در صورت ناکامی در کسب ۳ امتیاز، اختلافش با بارسا دو رقمی خواهد شد
البته می توان از رئال به خاطر ۲ باخت متوالی انتقاد کرد؛ زیرا این اتفاق برای آنها در گذشته رخ نداده بود؛ اما این شرایط برای هر تیمی ممکن است رخ بدهد. رئال مادرید امشب کار را برای ما سخت خواهد کرد.

بهترین اتفاق برای ما این است که امشب رئال در اوج نباشد و ما نیز باید اشتباهاتمان را به حداقل برسانیم زیرا ما می دانیم بازی کردن در برنابئو چه معنایی دارد.”

ویتولو گفت: “صحبت از افت بازیکنی مانند رونالدو با این آمار گلزنی که او ثبت کرده شوخی است. رونالدو بازیکن بزرگی است که همه ما از توانایی های او آگاه هستیم و می دانیم که در هر دقیقه ای می تواند گلزنی کند.

ورزش سه: ویتولو، ستاره لاس پالماس ادعا کرد که صحبت از افت رئال مادرید و رونالدو خنده دار است.

 امشب رئال مادرید در شرایطی به مصاف لاس پالماس می رود که در صورت ناکامی در کسب ۳ امتیاز، اختلافش با بارسا دو رقمی خواهد شد.

صحبت از افت رئال مادرید و رونالدو خنده‌دار است

پاسخ دهید