0

اخبار ورزشی

جپاروف: شاید من خوش‌شانسی استقلالم – مدرسه شطرنج

اسفند ۷, ۱۳۹۶ در ۹:۲۴ ق.ظ توسط

خبر ورزشی: سرور جپاروف در بازگشت به ترکیب استقلال بار دیگر یک برد پرگل را با این تیم تجربه کرد تا تأثیرگذاری‌‌اش بر روند نتیجه‌‌گیری این تیم برای چندمین بار اثبات شود
مشکل خاصی نبود و مصدومیت شدیدی نداشتم. کمی گرفتگی کشاله بود که با تمرین و فیزیوتراپی برطرف شد. باید از دکتر نوروزی هم تشکر کنم که خیلی به من کمک کرد. اگر هم کادر فنی در دیدارهای قبلی می‌خواست بازی می‌کردم ولی خود شفر گفت نمی‌خواهد به من فشار بیاورد. من هم تابع تصمیم کادر فنی هستم.

این لطف همه است. من کار خاصی نمی‌کنم و بدون من هم بازیکنان تیم همه تلاش‌شان را کرده‌اند. شاید من برای استقلال خوش‌شانسی می‌آورم (خنده)! ولی از شوخی گذشته همه بازیکنان استقلال با تمام وجودشان تمرین می‌کنند و من از نزدیک در تمرینات شاهد این موضوع هستم.

* چطور؟

کادر فنی خوبی که داریم با دقت هرچه تمام‌تر الریان را آنالیز کرده و می‌دانیم چه برنامه‌ای باید برای‌شان داشته باشیم تا بتوانیم نتیجه لازم را در زمین آنها بگیریم. البته می‌دانیم کار آسانی هم نیست.

* چند بازی نبودی! الان بهتری؟

آسمان همه جا یکرنگ است. در آسیا هم گل بزنم پشتک خواهم زد.

* نتیجه بازی با الریان؟

 جپاروف با خبرورزشی درباره لیگ قهرمانان آسیا هم حرف زد.

* این روزها همه معتقدند استقلال با بودن جپاروف بهتر نتیجه می‌گیرد. نظر خودت چیست؟

* ویژگی این کادر فنی چیست؟

نمی‌دانم. ما برای برد به قطر آمده‌ایم و برای برد همه به میدان می‌رویم و تا دقیقه آخر هم برای برد می‌جنگیم. امیدوارم با برد هم زمین را ترک کنیم. فقط می‌دانم همه تیم سرشار از انگیزه برد هستند و نه از الریان و نامش و نه از ستاره‌هایش هراسی ندارند.

خبر ورزشی: سرور جپاروف در بازگشت به ترکیب استقلال بار دیگر یک برد پرگل را با این تیم تجربه کرد تا تأثیرگذاری‌‌اش بر روند نتیجه‌‌گیری این تیم برای چندمین بار اثبات شود. هرچند او خود این اعتقاد را ندارد و بردهای تیمش را حاصل کار گروهی و شکست‌ها و تساوی‌ها را ناشی از بدشانسی خود و هم‌تیمی‌هایش می‌داند.
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها آنالیز دقیق رقباست. شفر خیلی خوب حریف را تحلیل می‌کند و همه اتفاقاتی که قرار است در بازی حریف بیفتد را پیش از دیدار به ما می‌گوید. فکر می‌کنم کنار همه ویژگی‌هایی که او در کار مربیگری دارد این هم یکی از بارزترین‌های آنهاست که خوب می‌داند چه کاری انجام بدهد.

خب آنها در خط هافبک یکی، دو بازیکن خوب دارند که «تاباتا» هم یکی از آنهاست که من بارها در این سال‌ها روبه‌رویش بازی کرده‌ام. یک کره‌ای و یک مراکشی دیگر هم در خط هافبک دارند و در خط حمله هم فوروارد مراکشی‌شان ۱۲ گل تا اینجا برای تیم‌شان زده است. در کل با تیم خیلی خوبی بازی داریم که سوم لیگ ستارگان قطر است و می‌خواهد هر طور شده بازی خانگی را با برد تمام کند ولی ما هم برای کسب همه امتیازات بازی به قطر می‌رویم و نمی‌خواهیم دست خالی به بازی بعد برویم.

* شادی گلی برای خودت در آسیا در نظر گرفته‌ای؟

*استقلال- الریان‌؛ این بازی را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

* چقدر از حریف‌تان شناخت دارید؟

قطعاً فضا و شرایط این دیدار با مسابقاتی که تا امروز در این فصل داشتیم متفاوت است. نه جام‌حذفی است که یک بازی کنیم و تمام شود نه لیگ است که بازی برگشت‌مان چند ماه بعد برگزار شود. باید ظرف چند هفته دو بار با الریان دیدار کنیم و بتوانیم حداکثر امتیاز را در دو دیدار رفت و برگشت بگیریم تا به دور بالا برویم.

برچسب‌ها

پاسخ دهید