0

اخبار روز / فوتبال

دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای با لباس یگان ویژه + استرلینگ و هندرسون از لیست انگلیس خط خوردند – مدرسه شطرنج

آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۶ ق.ظ توسط

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای در لباس مامور یگان ویژه در پایانه مرزی مهران خبر داد
سرهنگ”علی مهری” اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی که به صورت نامحسوس در بین جمعیت زائران قرار دارند موفق شدند فرد جاعل و کلاهبرداری را که در پوشش ماموران یگان ویژه از مردم اخاذی می‌کرد شناسایی و دستگیر کنند.

  وی گفت: بررسی‌های اولیه پلیس مشخص کرد متهم دارای چند فقره سابقه کیفری در محل سکونت خود در یکی از استان‌های کشور است.
خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام از دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای در لباس مامور یگان ویژه در پایانه مرزی مهران خبر داد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: از متهم تعدادی مهر و مدارک نیز کشف شد .

——————-
خبرگزاری تسنیم: گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس برای انجام دو بازی دوستانه آتی تیمش مقابل برزیل و آلمان، نام جوردن هندرسون، کاپیتان لیورپول و رحیم استرلینگ، مهاجم منچسترسیتی را از لیست «سه‌شیر» خط زد
 تیم ملی انگلیس طی دو دیدار دوستانه آتی، ابتدا روز جمعه  به مصاف آلمان می‌رود و سه‌شنبه آتی هم مقابل برزیل می‌ایستد.

 در سوی مقابل، ساوت‌گیت به جای این نفرات در لیست ۲۵ نفره خود برای اولین بار از جک کورک، بازیکن ۲۸ ساله برنلی دعوت کرد. همچنین مایکل کین و جک لیورمور هم به اردوی تیم ملی انگلیس دعوت شدند.

 دلیل این اقدام، مصدومیت این دو بازیکن عنوان شده است؛ همان عاملی که خط خوردن دله آلی، هری وینکس، هری کین و فابین دلف را به همراه داشت.

خبرگزاری تسنیم: گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس برای انجام دو بازی دوستانه آتی تیمش مقابل برزیل و آلمان، نام جوردن هندرسون، کاپیتان لیورپول و رحیم استرلینگ، مهاجم منچسترسیتی را از لیست «سه‌شیر» خط زد.

برچسب‌ها, , ,

پاسخ دهید