0

فوتبال

دستیار خارجی شفر، فردا در جزیره کیش + فردا تکلیف نوراللهی و پرسپولیس مشخص می‌شود – مدرسه شطرنج

آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۶:۳۲ ق.ظ توسط

ورزش سه: با اعلام سرمربی استقلال فردا یک مربی خارجی به کادرفنی این تیم در جزیره کیش اضافه خواهد شد.

چند روزی است که بحث اضافه شدن دستیار خارجی مطرح شده است و امروز شفر در پایان جلسه تمرینی تیمش در جزیزه کیش اعلام کرد که یکی از آنها فردا در تمرین استقلال حاضر خواهد شد و یکی دیگر هم بعدا انتخاب می شود
البته شفر از ذکر نام مربی خارجی که قرار است فردا به اردوی استقلال اضافه شود خودداری کرد.

وینفرد شفر در این باره گفت: یکی از دستیارانم فردا به جمع ما اضافه می شود. بعدی هم احتمالا از چند روز آینده به جمع ما اضافه می شود.

ورزش سه: با اعلام سرمربی استقلال فردا یک مربی خارجی به کادرفنی این تیم در جزیره کیش اضافه خواهد شد.

چند روزی است که بحث اضافه شدن دستیار خارجی مطرح شده است و امروز شفر در پایان جلسه تمرینی تیمش در جزیزه کیش اعلام کرد که یکی از آنها فردا در تمرین استقلال حاضر خواهد شد و یکی دیگر هم بعدا انتخاب می شود.

——————-

ورزش سه: احمد نوراللهی که با تصمیمی عجیب مجوز حضور در دیدارهای داخلی پرسپولیس را ندارد، احتمالا فردا وضعیتش برای دریافت مجوز بازی مشخص خواهد شد

هافبک میانی پرسپولیس که بعد از پشت سر گذاشتن دوران سربازی گفته می‌شد با مساعدت باشگاه تراکتورسازی و لشگر عاشورا مجوز بازگشت به پرسپولیس و عدم نیاز خود را دریافت کرده، در نهایت نتوانسته در دیدارهای اخیر برای سرخپوشان به میدان برود. این در حالی است که با پیگیری‌های باشگاه پرسپولیس و وزیر ورزش این بازیکن توانسته بود در لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال به میدان برود و از این بابت به نظر می‌رسد مشکلی نداشته باشد.

ورزش سه: احمد نوراللهی که با تصمیمی عجیب مجوز حضور در دیدارهای داخلی پرسپولیس را ندارد، احتمالا فردا وضعیتش برای دریافت مجوز بازی مشخص خواهد شد.

اما گفته می‌شود باقی ماندن دوران آموزشی سربازی این بازیکن اکنون به موضوعی برای عدم صدور مجوز او تبدیل شده است. نوراللهی که پیگیر موضوع دریافت مجوز بازی خود است شنبه در این رابطه رایزنی‌های لازمه را صورت خواهد داد و اگر مشکل خاصی به وجود نیاید احتمالا با شروع لیگ و از دیدار برابر پدیده مشهد قادر خواهد بود تیمش را همراهی کند. آخرین بازی داخلی نوراللهی برای پرسپولیس برابر دیگر نماینده مشهد بود و او برابر سیاه جامگان با در اختیار داشتن بازوبند کاپیتانی دقایقی برای سرخپوشان به میدان رفت.

پاسخ دهید