0

فوتبال

رحمانی: قلعه‌نویی هر چه بگوید درست است + شعار جالب برای مدافع استقلال – مدرسه شطرنج

اسفند ۱۸, ۱۳۹۶ در ۸:۱۶ ب.ظ توسط

 خبرگزاری تسنیم: بختیار رحمانی پس از برتری دو بر صفر ذوب‌آهن مقابل الوحده امارات اظهار داشت: بازی پرفشار بود و خدا را شکر سه امتیاز را کسب کردیم

 خبرگزاری تسنیم: بختیار رحمانی پس از برتری دو بر صفر ذوب‌آهن مقابل الوحده امارات اظهار داشت: بازی پرفشار بود و خدا را شکر سه امتیاز را کسب کردیم.

هافبک ذوب‌آهن در خصوص موقعیت‌هایی که ذوب‌آهن در این دیدار از دست داد، عنوان کرد: فوتبال است و از این اتفاقات می‌افتد. الوحده بازیکنان خوبی دارد، همه تلاش ما این است که بازی‌های آینده بتوانیم گل‌های بیشتری بزنیم.

وی در مورد صحنه‌ای که امیر قلعه‌نویی اعتراض شدیدی به او کرد، گفت: این صحبت‌ها عادی است و هر چه امیرخان بگوید، درست است. آن صحنه سید (محمد حسینی) گفت که توپ را ول کن. امیرخان را دوست داریم و جای پدرمان است و وظیفه داریم کارمان را به خوبی انجام دهیم.

——————-

 خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال العین امارات و استقلال در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۵۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه هزاع بن زیاد به مصاف هم رفته‌اند
* هواداران استقلال استقبال خوبی از بازی کرده‌اند. حدود هزار ایرانی در ورزشگاه حضور دارند که به تشویق تک تک بازیکنان می‌پردازند.

* سیدرضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه استقلال هم در ورزشگاه حضور دارند.

* زمانی که وریا غفوری وارد زمین شد، هواداران استقلال به شدت او را تشویق کرده و بازیکن تیم‌شان را قاتل پرسپولیس خطاب کردند. غفوری در دربی ۸۶ زننده تک گل بازی بود.

شعار جالب برای مدافع استقلال

 خبرگزاری تسنیم: تیم‌های فوتبال العین امارات و استقلال در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۵۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه هزاع بن زیاد به مصاف هم رفته‌اند.

شعار جالب برای مدافع استقلال

پاسخ دهید