0

سایر ورزش ها / سیاسی

رد درخواست روس‌ها برای حضور در پیونگ چانگ + روسیه: حمله آمریکا به دیرالزور، جنایت است – مدرسه شطرنج

بهمن ۲۵, ۱۳۹۶ در ۴:۴۰ ب.ظ توسط

خبرگزاری فارس: دادگاه بین‌المللی ورزش درخواست ۴۵ ورزشکار و ۲ مربی روس را برای حضور در بازی‌های زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ‌چانگ رد کرد
خبرگزاری فارس: دادگاه بین‌المللی ورزش درخواست ۴۵ ورزشکار و ۲ مربی روس را برای حضور در بازی‌های زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ‌چانگ رد کرد.
بازی‌های المپیک زمستانی از امروز در پیونگ‌چانگ آغاز می‌شود و حدود ۳ هزار ورزش در ۹۰ کشور جهان در مسابقات شرکت می‌کنند.

در مجموع ۱۶۸ ورزشکار روس در بازی‌های زمستانی و با پرچم المپیک شرکت می‌کنند.کمیته بین‌المللی المپیک روس‌ها را از ماه دسامبر به دلیل دوپینگ محروم کرده است.

——————-

خبرگزاری ایرنا: نماینده دائم روسیه در سازمان ملل حمله هوایی ائتلاف آمریکایی به دیرالزور سوریه را «غیرقابل قبول» دانست و آن را «جنایت» توصیف کرد

تلویزیون رسمی سوریه نیز با اشاره به کشته شدن ده ها تن از نیروهای مردمی این کشور در بمباران حومه دیرالزور از سوی ائتلاف بین المللی آن را محکوم و این جنایت را تجاوزی جدید برای حمایت از تروریسم دانست.

نماینده دائم روسیه به حمله آمریکا به نیروهای مردمی هوادار دولت سوریه اشاره کرد و افزود: مقابله با کسانی که با تروریسم بین المللی در خاک سوریه مبارزه می کند، جنایت به شمار می رود.

خبرگزاری ایرنا: نماینده دائم روسیه در سازمان ملل حمله هوایی ائتلاف آمریکایی به دیرالزور سوریه را «غیرقابل قبول» دانست و آن را «جنایت» توصیف کرد.

خبرگزاری رویترز روز پنجشنبه در گزارشی اعلام کرد که ائتلاف نظامی تحت رهبری آمریکا در حمله هوایی امروز صبح به دیرالزور بیش از ۱۰۰ تن از افراد طرفدار دولت سوریه را کشته است.

واسیلی یادآورشد که آمریکایی ها اصراردارند که با تروریسم در سوریه مبارزه می کنند ولی می بینیم که آنها بیرون از این چارچوب قراردارند.

«واسیلی نبنزیا»، روز پنجشنبه گفت که در نشست شورای امنیت به این موضوع اعتراض کرده است.

وی افزود :به آمریکایی ها گفته است که حضورشان در سوریه غیر قانونی است و هیچ کس آنها را به این کشور دعوت نکرده است.

این خبرگزاری افزود: یک مقام آمریکایی که خواست نامش فاش نشود، گفت که «ائتلاف بین المللی با بمباران مواضع نیروهای طرفدار ارتش سوریه در دیرالزور (در شمال شرق سوریه) بیش از ۱۰۰ تن از این نیروها را کشت.»

برچسب‌ها,

پاسخ دهید