0

اخبار روز / اخبار ورزشی

عذر کریم و تیم اول المپیاکوس را خواستند! + جریمه ۳ هزار دلاری الهلال به خاطر سیگار – مدرسه شطرنج

فروردین ۱۵, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۱ ب.ظ توسط

ورزش سه: المپیاکوس پس از تساوی چند روز پیش خود حالا ۶ امتیاز کمتر از آاک دارد؛ در حالی که یک بازی هم بیشتر از این تیم انجام داده است
ورزش سه: المپیاکوس پس از تساوی چند روز پیش خود حالا ۶ امتیاز کمتر از آاک دارد؛ در حالی که یک بازی هم بیشتر از این تیم انجام داده است. با این شرایط به نظر نمی رسد که المپیاکوس بتواند به هشتمین عنوان قهرمانی متوالی خود دست یابد.

ماریناکیس در همین رابطه به خبرنگاران گفت:« بازیکنان ما فقط به خانه های خوب و ماشین فکر می کنند و تیم برای شان اهمیتی ندارد. بازیکنان تیم های پایه ای و هواداران در عوض عاشق المپیاکوس هستند.

در همین رابطه امروز AFP گزارش داد که مدیر عصبانی المپیاکوس، ضمن در نظر گرفتن جریمه ۴۰۰ هزار یورویی برای بازیکنان، تصمیم گرفته تا در ۴ بازی باقیمانده تیم جوانان باشگاه را به میدان بفرستد.

من میلیون ها پول به شما پرداخت کردم تا همه چیز در اختیارتان باشد. سه مربی به خاطر شما بازیکنان اخراج کردم؛ ولی حالا متوجه شده ام که مشکل از خود شماست. دیگر بس است و من قصد دارم المپیاکوس را از نو بسازم. صبر من و هواداران لبریز شده است.»

جالب است بدانید که المپیاکوس در ۹ دوره از ۱۰ دوره اخیر لیگ یونان، عنوان قهرمانی را کسب کرده است.

——————-

خبرگزاری مهر: کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز آرای انضباطی خود را منتشر کرد. یکی از این آرا مربوط به بازی تیم های الهلال عربستان و الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا است
خبرگزاری مهر: کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز آرای انضباطی خود را منتشر کرد. یکی از این آرا مربوط به بازی تیم های الهلال عربستان و الریان قطر در لیگ قهرمانان آسیا است.

طبق اعلام AFC، تعداد زیادی از تماشاگران و افراد (منتسب به تیم الهلال) در جریان این مسابقه سیگار کشیده اند و کنفدراسیون آسیا بر همین اساس، تیم الهلال را ۳ هزار دلار جریمه کرده است.

الهلال در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا در کنار تیم های استقلال ایران، العین امارات و الریان قطر قرار دارد و از راهیابی به دور بعدی این مسابقات بازماند.

برچسب‌ها,

پاسخ دهید