0

اجتماعی / اخبار ورزشی

مستاجران زلزله‎ زده، صاحب «مسکن مهر» می‌شوند + ابراهیمی: محکوم به شکست اسنقلال خوزستان هستیم – مدرسه شطرنج

بهمن ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۰ ب.ظ توسط

خبرگزاری ایسنا: استاندار کرمانشاه گفت: به مستاجرین مناطق زلزله زده درصورت تمایل، از واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی اختصاص داده می‌شود
 هوشنگ بازوند در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان با اشاره به پیگیری انجام شده برای حل مشکل مستاجرین مناطق زلزله زده اظهار کرد: همچنین در این مناطق با تایید فرمانداری‌ها، برای مستاجرین روستایی مبلغ ۳۰ میلیون تومان و برای مستاجرین شهری ۴۰ میلیون تومان وام پرداخت می‌کنیم.

بازوند افزود: تاکنون ۳۵۴۱ پی کنی واحدهای روستایی انجام شده که از این پس هر هفته باید ۱۵۰۰ مورد به این آمار اضافه شود.

بازوند به موضوع تخصیص تسهیلات به واحدهای تولیدی خسارت دیده از زلزله نیز اشاره کرد و گفت: ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای کمک به واحدهای صنعتی، خدماتی، کشاورزی و گردشگری خسارت دیده در مناطق زلزله‌زده درنظر گرفته شده که پیگیر ابلاغ آن هستیم.

وی همچنین با انتقاد از عملکرد بیمه‌ها در مناطق زلزله زده، گفت: کمیته‌ای متشکل از نماینده بازرسی استان، فرمانداران شهرستانهای زلزله زده، مدیرکل مدیریت بحران، مدیران عامل بانکها و مدیرکل بازرسی استانداری طی یک بررسی جامع عملکرد بیمه ها را در پرداخت خسارت ارزیابی کنند و اگر حقی از مردم ضایع شده باشد، حتما و رسما از بیمه‌ها شکایت می‌کنیم.

خبرگزاری ایسنا: استاندار کرمانشاه گفت: به مستاجرین مناطق زلزله زده درصورت تمایل، از واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی اختصاص داده می‌شود.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم تسریع در ساخت واحدهای تخریبی مناطق زلزله زده، گفت: طبق برنامه زمانبندی ارائه شده از طرف بنیاد مسکن، باید هفته ای ۶۰۰ اسکلت برای واحدهای مسکن روستایی برپا شود که انجام این تعهد را به دقت دنبال می‌کنم.

——————-
حسین ابراهیمی در خصوص بازی تیم‌های سپیدرود رشت و استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی حساسی برابر استقلال خوزستان پیش رو داریم، ولی امیدواریم با حمایت هواداران و اتفاقات مثبت لیگ خود را به جایگاه خوبی در جدول رسانده و بقا در لیگ برتر را تثبیت کنیم
حسین ابراهیمی در خصوص بازی تیم‌های سپیدرود رشت و استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی حساسی برابر استقلال خوزستان پیش رو داریم، ولی امیدواریم با حمایت هواداران و اتفاقات مثبت لیگ خود را به جایگاه خوبی در جدول رسانده و بقا در لیگ برتر را تثبیت کنیم.
وی ادامه داد:ما امیدواریم سپاهان این هفته شکست بخورد و با توجه به پیروزی که در مقابل استقلال خوزستان کسب می‌کنیم، در جایگاه خوبی در جدول رده بندی قرار بگیریم. البته کار راحتی نیست، ولی ابتدا برای پیروزی خودمان تلاش می‌کنیم و امیدواریم اتفاقات لیگ هم به نفع رقم بخورد.

این بازیکن افزود:این هفته برای ما بسیار حساس است چرا که باید با استقلال خوزستانی بازی کنیم که تنها یک امتیاز با ما اختلاف دارد. ما محکوم به شکست این حریف خوزستانی هستیم. از این رو بدون شک باید برنده شویم.
 
ابراهیمی با اشاره به وضعیت تیم‌ها در جدول رده بندی گفت: فاصله تیم‌ها بسیار کم است و یک بازی تاثیر زیادی در جدول رده‌بندی دارد. از این رو در صورتی که ما استقلال خوزستان را شکست دهیم و سپاهان هم ببازد، از این دو رقیب فاصله می‌گیریم و از این بابت وضعیت بسیار خوبی پیدا خواهیم کرد.
 
وی ادامه داد:اگر در بازی با صنعت نفت پیروز شده بودیم حالا وضعیت به مراتب بهتری داشتیم. البته آن بازی را فراموش کردیم و دیگر نمی‌خواهیم به آن بازی فکر کنیم، ولی سه امتیاز ارزشمند را در عین شایستگی از دست دادیم.

برچسب‌ها,

پاسخ دهید