0

اخبار روز / اخبار ورزشی

نامجومطلق: بعضی از لژیونرها برتری خاصی ندارند + بوفون: ایتالیا رویای هواداران را برآورده نمی‌کند – مدرسه شطرنج

فروردین ۲۰, ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۷ ق.ظ توسط

تسنیم: مجید نامجومطلق در واکنش به صحبت‌های چند روز پیش کارلوس کی‌روش در مورد میزان آمادگی بازیکنان شاغل در لیگ برتر ایران و بیانیه‌ای که این مربی منتشر کرد، گفت: این بحث‌ها مربوط به امروز نیست و کی‌روش در سال‌های اخیر نشان داده که به لیگ ایران بی‌توجه است و از طرفی به کار مربیان ایرانی هم اعتقاد ندارد
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در خاتمه تصریح کرد: در حال حاضر برخی از لژیونرهای ما مانند جهانبخش یا سامان قدوس واقعاً شرایط ایده‌آلی دارند، ولی بعضی از لژیونرها برتری خاصی نسبت به بازیکنان لیگ برتری ندارند. برخی حتی نیمکت‌نشین هستند یا عملکرد خوبی نداشته‌اند، اما به تیم ملی دعوت می‌شوند.

تسنیم: مجید نامجومطلق در واکنش به صحبت‌های چند روز پیش کارلوس کی‌روش در مورد میزان آمادگی بازیکنان شاغل در لیگ برتر ایران و بیانیه‌ای که این مربی منتشر کرد، گفت: این بحث‌ها مربوط به امروز نیست و کی‌روش در سال‌های اخیر نشان داده که به لیگ ایران بی‌توجه است و از طرفی به کار مربیان ایرانی هم اعتقاد ندارد. او بازیکنان را تحریک می‌کند که به اروپا بروند، چون به لیگ ما اعتقاد چندانی ندارد.

«در لیگ ما بازیکنانی هستند که از لحاظ فنی و بدنی شرایط خوبی دارند»، وی با بیان این جمله ادامه داد: در هیچ جای دنیا مشاهده نمی‌کنید که سرمربی تیم ملی یک کشور نسبت به لیگ آن کشور بی‌اعتماد باشد. اگر تعداد دفعاتی که کی‌روش برای تماشای بازی‌های لیگ ایران به ورزشگاه رفته را حساب کنید، این آمار واقعاً ناامیدکننده است. به‌هرحال اعتقاد او این‌گونه است و نمی‌توان نظرش را هم عوض کرد.

——————-

ورزش سه: جانلوئیچی بوفون، گلر تیم ملی ایتالیا معتقد است که اگر این تیم به جام جهانی می‌رفت نیز نمی‌توانست رویاهای هواداران را برآورده کند
بوفون: ایتالیا نمی‌تواند رویای هواداران را برآورده کند
او گفت:” تیم ملی قدرت این را نداشت که رویای حامیانش را واقعیت ببخشد. کودکان ما هیچگاه نمی‌توانند تجربه خوبی از جام جهانی داشته باشند زیرا مدیریت فوتبال باعث شده تا آنها از این رویاها محروم باشند. باید از نو شروع کنیم و با دقت بیشتری نسبت به قبل پیش برویم و همچنین به رویاهایمان اهمیت دهیم.

قهرمانی جام جهانی ۲۰۰۶؟ رویای ۶۰ میلیون ایتالیایی برآورده شد. ۶۰ میلیون کودک که بدون هیچ بعدی زمان را کشف کردند و این قهرمانی روی جامعه تاثیر بسیار مثبتی داشت.”

ورزش سه: جانلوئیچی بوفون، گلر تیم ملی ایتالیا معتقد است که اگر این تیم به جام جهانی می‌رفت نیز نمی‌توانست رویاهای هواداران را برآورده کند.

 ایتالیا در جام جهانی ۲۰۰۶ قهرمان رقابت ها شد ولی آنها در راه رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ ناکام بودند و با شکست مقابل سوئد از رسیدن به رقابت ها بازماندند. حال بوفون مدعی شد که حتی اگر آنها به جام جهانی می‌رفتند نیز نمی‌توانستند رویای هواداران را واقعیت ببخشند.

پاسخ دهید