0

فوتبال

نعمتی: از اقصی نقاط جهان به من رای دادند – مدرسه شطرنج

آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۶ ب.ظ توسط

ورزش سه: زهرا نعمتی، کماندار پرافتخار کشورمان، در نظرسنجی اخیر کمیته بین المللی پارالمپیک برای کسب عنوان بهترین ورزشکار ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷، با کسب بیشترین آرا انتخاب شد
نعمتی خاطرنشان کرد: این افتخار تنها به نام زهرا نعمتی نیست و متعلق به ملت ایران و بانوان عزیز کشورم است و از همه افرادی که در این نظر سنجی من را حمایت کردند تشکر می کنم.

 نعمتی: از اقصی نقاط جهان به من رای دادند

دارنده دو نشان طلای بازی های پارالمپیک افزود: علاوه بر مردم خوب ایران که همیشه از من حمایت می کنند، در این نظر سنجی بازخوردهایی از اقصی نقاط دنیا داشتم و پیامهایی از دوستان برزیلی، ژاپنی و سایر کشورها دریافت می کردم که در این نظر سنجی شرکت کرده و به من رای داده بودند و همه اینها نشان دهنده این است که ورزش بانوان ایران و به خصوص ورزش پارالمپیک ایران در دنیا دنبال و به آن توجه می شود.
ورزش سه: زهرا نعمتی، کماندار پرافتخار کشورمان، در نظرسنجی اخیر کمیته بین المللی پارالمپیک برای کسب عنوان بهترین ورزشکار ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷، با کسب بیشترین آرا انتخاب شد.
وی پیرامون برگزیده شدنش در کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک تصریح کرد: خوشحالم که به عنوان تنها ورزشکار پارالمپیکی در این انتخابات حضور یافتم و از اعتماد سایر ورزشکاران که به من رای دادند سپاسگزارم. امیدوارم بتوانیم در تصمیم گیری هایی که برای ورزشکاران به ویژه بانوان ورزشکار انجام می شود، تاثیر گذار بوده و در جهت احقاق حقوق آنها موثر باشیم.

نعمتی: از اقصی نقاط جهان به من رای دادند

بانوی پرافتخار تیم ملی در پایان گفت: اولین مرحله از تمرینات تیم ملی برای بازی های پاراآسیایی جاکارتا در حال برگزاری است و جا دارد به خاطر آغاز بهنگام این تمرینات از کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون قدردانی کنم. در حال حاضر تمرینات بدنسازی را دنبال می کنیم و تغییراتی نیز در تجهیزاتم دادم. بر اساس برنامه ی دقیقی که از سوی کادر فنی تنظیم شده، در زمستان که فصل مهمی برای بدن سازی است به آمادگی بدنی می رسیم و در ادامه طبق روال پیش بینی شده تمرینات را دنبال می کنیم تا در زمان بازی های پاراآسیایی به اوج آمادگی برسیم.
وی در این خصوص به روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: خوشحالم که برای دومین بار مفتخر به کسب این عنوان شدم و در نظر سنجی هایی که از سوی IPC تاکنون انجام شده در سال ۲۰۱۵ نیز به عنوان بهترین ورزشکار ماه معرفی شدم.

پاسخ دهید